Fysisk Form Vesterbro
Hold
I dag
24. Feb. 2020 - 1 Mar. 2020
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 09
06:30-07:30
Spinning
Instr.: Kristine Nielsen
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Julie Christensen
10:00-11:00
Efterfødsel*
Instr.: Maja Jørgensen
11:00-12:00
Efterfødsel*
Instr.: Julie Christensen
12:00-13:00
Yoga
Instr.: Morten Kok
13:00-14:00
Mindfull yoga
Instr.: Christin Illeborg
14:00-15:00
Mindful Meditat..
Instr.: Christin Illeborg
16:00-17:00
Træning for gravi..
Instr.: Helene Barnholdt
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Laurits T. Jensen
17:00-18:00
Stabilitet
Instr.: Julie Hoel
17:15-18:15
Spinning &Oslas..
Instr.: Camilla H.N. Scheel
18:00-19:00
Puls & Styrke
Instr.: Josephine Hansen
19:00-20:00
Mix Fit
Instr.: Pernille Uhrbrand
19:00-20:00
Yoga
Instr.: Mona Skak
20:00-21:00
Mix Dance
Instr.: Pernille Uhrbrand
07:00-08:00
Stabilitet
Instr.: Julie Christensen
09:00-10:00
Effekt*
Instr.: Camilla H. Hansen
10:00-11:00
Efterfødsel*
Instr.: Julie Christensen
10:00-11:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Bina Vainer
11:00-11:30
Senior Spinning
Instr.: Maja Jørgensen
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Julie Christensen
12:00-13:00
Senior-hold
Instr.: Maja Jørgensen
14:00-15:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Christian Kock
15:00-16:00
FysioPilates
Instr.: Thea E Ørskov
17:00-18:00
Puls & Styrke
Instr.: Christian Høgsdal
17:15-18:15
Spinning
Instr.: Thomas Schmidt
18:00-19:00
Boksning
Instr.: Thomas Vibberstoft
18:15-19:15
Spinning
Aflyst
19:00-20:00
Pilates
Instr.: Mette Blæsbjerg
07:00-08:00
Funktionel Trænin..
Instr.: Kristine Nielsen
08:00-09:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Julie Toft
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Maja Jørgensen
10:00-11:00
Effekt*
Instr.: Thea E Ørskov
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Julie Toft
11:00-12:00
Crossfit Moms*
Instr.: Maja Jørgensen
12:00-13:00
Moderne Dynamis..
Instr.: Liselotte S.Frandsen
13:00-14:00
Yoga med Terapi..
Instr.: Liselotte S.Frandsen
14:00-15:00
Senior Power
Instr.: Line Bornemann
15:00-16:00
Yoga
Instr.: Trine Mai Lavina
17:00-18:00
Pilates
Instr.: Katrine Lønnegaard
17:00-18:00
Powertraining
Instr.: Line Bornemann
17:15-18:15
Spinning Basis
Instr.: Merete Hvilsby
18:00-19:00
Stabilitet
Instr.: Helene Sofie Moltke
19:00-20:00
Stram op
Instr.: Helene Sofie Moltke
19:00-20:00
Zumba
Instr.: Veronica Taira
20:00-21:30
Mindful Yoga & ..
Instr.: Trine Mai Lavina
06:45-07:30
Stabilitet
Instr.: Julie Christensen
09:00-10:00
Zumba
Instr.: Veronica Taira
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Thea E Ørskov
10:00-11:00
Yoga
Instr.: Trine Mai Lavina
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Steffen Juul
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Hanne Lind-Hansen
13:00-14:00
Diabetes/KOL
Instr.: Maja Jørgensen
13:00-14:00
Stærke knogler
Instr.: Camilla H. Hansen
14:00-15:00
Yoga
Instr.: Mona Skak
15:00-16:00
Mindful Yoga
Instr.: Mona Skak
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Thomas Vibberstoft
17:00-18:00
Effekt
Instr.: Maja Jørgensen
17:15-18:15
Spinning
Instr.: Kristine Nielsen
18:00-18:30
Booty Building
Instr.: Line Bornemann
18:00-19:00
Boksning
Instr.: Thomas Vibberstoft
18:30-19:00
Ab Attack
Instr.: Line Bornemann
19:00-20:00
TRX Functional ..
Instr.: Line Bornemann
19:00-20:00
Zumba
Instr.: Veronica Taira
20:10-21:10
Yoga
Instr.: Bina Vainer
06:45-07:45
Spinning
Instr.: Thomas Schmidt
07:00-08:00
Funktionel Trænin..
Instr.: Kristine Nielsen
09:00-10:00
Blid Hatha Yoga
Instr.: Morten Kok
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Julie Christensen
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Kristine Nielsen
10:00-11:00
Hatha Yoga
Instr.: Morten Kok
11:00-11:30
Senior spinning
Instr.: Maja Jørgensen
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Julie Christensen
12:30-13:30
GLA:D Øv..
Instr.: Christian Kock
15:00-16:00
Pilates
Instr.: Katrine Lønnegaard
16:00-17:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Tina Lund
17:00-18:00
Yoga
Instr.: Louise Hechmann
09:00-10:00
Spinning-Basis
Instr.: Merete Hvilsby
10:00-11:00
Puls & styrke
Instr.: Instruktør
10:00-11:00
Spinning
Instr.: Merete Hvilsby
11:00-12:00
Stretch & relax
Instr.: Instruktør
09:00-09:30
Booty Building
Instr.: Josephine Hansen
09:00-10:00
Spinning
Aflyst
09:00-10:00
Stabilitet
Instr.: Instruktør
09:30-10:00
Ab Attack
Instr.: Josephine Hansen
10:00-11:00
Powertraining
Instr.: Josephine Hansen
10:00-11:00
Puls/Styrke
Instr.: Instruktør
12:00-12:30
HIT Cardio
Instr.: Josephine Hansen
12:30-13:00
Bodytoning
Instr.: Josephine Hansen
16:00-18:00
Yoga & meditati..
Instr.: Kristine Ingeval