Fysisk Form Vesterbro
Hold
I dag
27. Maj. 2019 - 2 Jun. 2019
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 22
06:30-07:30
Spinning
Instr.: Kristine Nielsen
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Julie Christensen
10:00-11:00
Efterfødsel
Instr.: Kristine Nielsen
11:00-12:00
Efterfødsel*
Instr.: Julie Christensen
12:00-13:00
Yoga
Instr.: Mette Kopp
13:00-14:00
Mindfull yoga
Instr.: Christin Illeborg
14:00-15:00
Diabetes/KOL tr..
Instr.: Lene Haslestad
16:00-17:00
Træning for gravi..
Instr.: Julie Christensen
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Laurits T. Jensen
17:00-18:00
Stabilitet
Instr.: Julie Hoel
17:15-18:15
Spinning &Oslas..
Instr.: Camilla H.N. Scheel
18:00-19:00
Puls & Styrke
Instr.: Tobias Jørgensen
19:00-20:00
Yoga
Instr.: Louise Hechmann
20:00-21:00
Dance Fit
Instr.: Mette Kopp
07:00-08:00
Stabilitet
Instr.: Lene Haslestad
09:00-10:00
Effekt*
Instr.: Camilla H. Hansen
10:00-11:00
Efterfødsel*
Instr.: Lene Haslestad
10:00-11:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Mette Kopp
11:00-11:30
Senior Spinning
Instr.: Lene Haslestad
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Steffen Juul
12:00-13:00
Senior-hold
Instr.: Line Bornemann
13:00-14:00
Osteoporose 1
Instr.: Julie Christensen
14:00-15:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Christian Kock
15:00-16:00
FysioPilates
Instr.: Thea E Ørskov
17:00-18:00
Børne Crossfit 8..
Instr.: Michael Hauge Nielse
17:00-18:00
Puls & Styrke
Instr.: Line Bornemann
17:15-18:15
Spinning
Instr.: Kenneth Blunch
18:00-19:00
Boksning
Instr.: Anna Mars
18:00-19:00
Junior Crossfit..
Instr.: Felix Fønnest
19:00-20:00
Dance Fitness
Aflyst
19:00-20:00
Mix-Fit
Instr.: Pernille Uhrbrand
20:00-21:00
Pilates
Instr.: Mette Blæsbjerg
07:00-08:00
Puls & Styrke
Instr.: Kristine Nielsen
08:00-09:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Julie Toft
09:00-10:00
Yolates
Instr.: Trine Mai Lavina
10:00-11:00
Effekt*
Instr.: Thea E Ørskov
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Julie Toft
12:00-13:00
Fitness Fusion ..
Instr.: Louise Hechmann
13:00-14:00
Yoga
Instr.: Louise Hechmann
14:00-15:00
Senior Power
Instr.: Line Bornemann
15:00-16:00
Yoga
Instr.: Tina Lund
17:00-18:00
Pilates
Instr.: Anna Fabricius Smitt
17:00-18:00
Powertraining
Instr.: Line Bornemann
17:15-18:15
Spinning Basis
Instr.: Merete Hvilsby
18:00-19:00
Stabilitet
Instr.: Eva Siig Pallesen
19:00-20:00
Dance Fitness
Instr.: Rikke Ohrt
19:00-20:00
Stram op
Instr.: Helene Sofie Moltke
20:00-21:30
Mindful Yoga & ..
Instr.: Mona Skak
06:45-07:30
Stabilitet
Aflyst
07:00-08:00
Flow Yoga
Aflyst
09:00-10:00
Energi & Styrke
Aflyst
10:00-10:30
Quick spinning
Aflyst
10:00-11:00
Efterfødsel *
Aflyst
10:00-11:00
Yoga
Aflyst
11:00-12:00
Cirkeltræning
Aflyst
11:00-12:00
Mobility
Aflyst
12:00-13:00
Senior hold
Aflyst
13:00-14:00
Diabetes/KOL tr..
Aflyst
13:00-14:00
Osteoporose
Aflyst
14:00-15:00
Rectus diastase..
Aflyst
14:00-15:00
Yoga
Instr.: Mona Skak
15:00-16:00
Mindful Yoga
Instr.: Mona Skak
16:00-17:00
Fysiopilates
Aflyst
17:00-18:00
Crossfit
Aflyst
17:00-18:00
Effekt
Aflyst
17:15-18:15
Spinning
Aflyst
18:00-18:30
Booty Building
Aflyst
18:00-19:00
Boksning
Aflyst
18:30-19:00
Ab Attack
Aflyst
19:00-20:00
Dance Fit
Aflyst
19:00-20:00
TRX Functional ..
Aflyst
20:10-21:10
Yoga
Aflyst
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Julie Christensen
09:00-10:00
Mindful Yoga Fl..
Instr.: Christin Illeborg
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Maja Jørgensen
10:00-11:00
Mindful Meditat..
Instr.: Christin Illeborg
11:00-11:30
Senior spinning
Instr.: Maja Jørgensen
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Julie Christensen
12:30-13:30
GLA:D Øv..
Instr.: Christian Kock
15:00-16:00
Pilates
Instr.: Katrine Lønnegaard
16:00-17:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Tina Lund
17:00-18:00
Yoga
Instr.: Louise Hechmann
09:00-10:00
Spinning-Basis
Instr.: Kristine Nielsen
10:00-11:00
Puls & styrke
Instr.: Instruktør
10:00-11:00
Spinning
Instr.: Kristine Nielsen
11:00-11:30
Spinning intro
Instr.: Kristine Nielsen
11:00-12:00
Stretch & relax
Instr.: Instruktør
12:00-14:00
YOGA
Instr.: Louise Hechmann
09:00-09:30
Booty Building
Instr.: Line Bornemann
09:00-10:00
Spinning
Instr.: Dean Bech Thomsen
09:00-10:00
Stabilitet
Instr.: Instruktør
09:30-10:00
Ab Attack
Instr.: Line Bornemann
10:00-11:00
Powertraining
Instr.: Line Bornemann
10:00-11:00
Puls/Styrke
Instr.: Instruktør
11:00-12:00
Børne & Junior C..
Instr.: Instruktør
11:00-12:00
Pilates
Instr.: Jodie Taylor
12:00-12:30
HIT Cardio
Instr.: Line Bornemann
12:30-13:00
Bodytoning
Instr.: Line Bornemann
15:00-16:00
Yoga
Instr.: Trine Mai Lavina
16:00-17:00
Dance Fitness
Instr.: Rikke Ohrt
17:15-18:30
Blid yoga & med..
Instr.: Trine Mai Lavina