Nørrebro Fysioterapi
Hold
Hot-Yoga NF
Re:former NF
Medical Fitness
I dag
24. Feb. 2020 - 1 Mar. 2020
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 09
07:00-07:45
Fitnessbike
Instr.: Amalie STUD
07:00-08:00
Flow Yoga
Instr.: Janni
08:00-09:00
Re:former NF ba..
Instr.: Janni
09:00-10:15
Hot-Yoga Slow
Instr.: Sofia
10:00-10:55
Cirkeltræning
Instr.: Clara S.
10:00-11:00
Damehold
Instr.: Kenn
10:30-11:30
Re:former NF Ba..
Instr.: Kathrine L.
13:00-14:00
Slow-Yoga
Instr.: Iris
15:30-16:30
Fitness pilates
Instr.: Sarah fys
15:30-17:30
Tur til Det Klg..
Instr.: Nicolas
16:00-17:00
Medical Fitness
Instr.: Matilde
16:00-17:00
Re:former Advan..
Instr.: Lovisa N.
17:00-17:55
Cirkeltræning
Instr.: Nadia STUD
17:00-18:00
Hot Pilates Bas..
Instr.: Sarah fys
17:00-18:00
Re:former NF Ad..
Instr.: Maren
18:00-19:00
Fitnessbike
Instr.: Nadia STUD
18:00-19:00
Mave/Balle/Lår
Instr.: Sif
18:00-19:00
Re:former NF In..
Instr.: Maren
18:00-19:15
Hot-Yoga Flow1
Instr.: Janni
19:00-20:00
Mindfull Yoga
Instr.: Iris
19:00-20:00
Styrke og Kontr..
Instr.: Sif
19:30-20:30
Re:former NF ba..
Instr.: Lovisa N.
20:00-20:55
Mindfull Yoga
Instr.: Iris
07:00-08:00
Re:former NF Ad..
Instr.: Maren
07:30-08:45
Hot-Yoga Slow
Instr.: Katrine M.
08:00-09:00
Fitness Pilates
Instr.: Anna
08:00-09:00
Slyngetræning
Instr.: Kenn
09:00-09:45
Senior Bike
Instr.: Oliver
09:00-10:00
Mindfulness
Instr.: Iris
09:30-10:30
Re:former Basic
Instr.: Kathrine L.
10:00-10:55
Cirkeltræning
Instr.: Oliver
14:00-15:00
Slow-yoga
Instr.: Camilla K
15:30-16:30
Gravid hold niv..
Instr.: Sarah fys
16:30-17:30
Re:former NF Ad..
Instr.: Camilla K
17:00-18:00
Hot Mobility
Instr.: Morten
17:00-18:00
Motionsboksning
Instr.: Liat STUD
17:00-18:15
Yin Yoga
Instr.: Annette
18:00-19:00
Re:former NF ba..
Instr.: Janni
18:00-19:00
Zumba
Instr.: Irina
18:30-19:45
Hot-Yoga Flow
Instr.: Zoe
18:45-20:00
Yin Yoga
Instr.: Annette
19:00-20:00
Flow Yoga
Instr.: Janni
19:00-20:00
Re:former NF ba..
Aflyst
19:00-20:00
Slyngetræning
Instr.: Christina Kjærgaard
20:00-21:00
Slow Yoga
Instr.: Zoe
07:00-08:15
Hot-Yoga Slow
Instr.: Josephine
07:30-08:30
Re:former NF Ba..
Instr.: Lovisa N.
08:30-09:30
Re:former NF Ad..
Instr.: Lovisa N.
09:00-10:00
Senior træning
Instr.: Oliver
09:30-10:45
Hot-Yoga Flow1
Instr.: Annette
10:00-10:55
Cirkeltræning
Instr.: Clara S.
12:00-13:00
Cirkeltræning
Instr.: Clara S.
15:30-16:30
Fitness pilates
Aflyst
16:00-17:00
Medical Fitness
Instr.: Matilde
16:30-17:30
Re:former NF Ba..
Instr.: Janni
17:00-17:55
Cirkeltræning
Instr.: Mark Theilgaard
17:00-18:15
Hot-Yoga Slow
Instr.: Elisabeth
17:30-18:45
De-stress Yoga
Instr.: Janni
18:00-19:00
Fitnessbike
Instr.: Sarah stud
18:00-19:00
Re:former NF Ad..
Instr.: Amalie STUD
18:00-19:00
Styrke/Kredsløb
Instr.: Mark Theilgaard
18:30-19:45
Hot-Yoga Flow 1
Instr.: Elisabeth
18:45-20:00
Yin Yoga
Instr.: Sisse
19:00-20:00
Mave/Balle/Lår
Instr.: Sarah stud
19:00-20:00
Re:former NF Ba..
Instr.: Amalie STUD
19:00-20:00
Slyngetræning
Instr.: Mads R.
07:00-08:00
Re:former NF Ad..
Instr.: Maren
07:00-08:00
Slow-Yoga
Instr.: Sisse
08:00-09:00
Fitness pilates
Instr.: Mathilde
08:00-09:00
Fitnessbike
Instr.: Nicolas
08:15-09:30
Hot-Yoga Slow
Instr.: Sisse
09:00-10:00
Cirkeltræning
Instr.: Oliver
09:30-10:30
Re:former Basic
Instr.: Kathrine L.
10:30-11:30
Re:former Intro
Instr.: Kathrine L.
12:00-13:00
Slow-Yoga
Instr.: Iris
15:00-16:00
Fitness Pilates
Instr.: Anna
17:00-18:00
Hot Mobility
Instr.: Morten
17:00-18:00
Slyngetræning
Instr.: Rasmus STUD
17:30-18:30
Re:former NF ad..
Instr.: Sif
18:00-19:00
Cirkeltræning
Instr.: Rasmus STUD
18:00-19:00
Zumba
Instr.: Irina
18:30-19:30
Re:former NF Ba..
Instr.: Cathrine
18:30-19:45
Hot-Yoga Flow2
Instr.: Jessie
19:00-20:00
Flow 1
Instr.: Sisse
19:30-20:30
Re:former NF ba..
Instr.: Cathrine
20:00-21:00
Motionsboksning
Instr.: Amalie
07:00-07:45
FitnessBike
Instr.: Nicolas
07:00-08:00
Re:former NF Ba..
Instr.: Janni
08:00-09:00
Fitness Pilates
Instr.: Fie B.
08:00-09:00
Hot Mobility
Instr.: Jonas
09:00-10:00
Mindfulness
Instr.: Sarah fys
09:00-10:15
Hot-Yoga Slow
Instr.: Sofia
10:00-10:55
Cirkeltræning
Instr.: Oliver
10:00-11:00
Damehold
Instr.: Kenn
10:30-11:30
Re:former NF in..
Instr.: Kathrine L.
11:00-12:00
Senior Yoga
Instr.: Iris
12:00-13:00
Mindful-yoga
Instr.: Iris
14:00-15:00
Cirkeltræning
Instr.: Clara S.
14:30-15:30
Re:former NF ba..
Instr.: Camilla K
15:00-16:00
Styrke/Kredsløb
Instr.: Nadia STUD
15:30-16:30
Re:former NF Ad..
Instr.: Camilla K
16:30-17:45
Hot Yin Flow
Instr.: Camilla K
08:00-09:00
Re:former NF ba..
Instr.: Janni/Sandra
09:00-10:00
Flow yoga
Instr.: Zoe
09:00-10:00
Re:former NF ba..
Instr.: Janni/Sandra
10:00-11:00
Fitnessbike
Instr.: Rasmus STUD
10:00-11:00
Re:former Advan..
Instr.: Cathrine
10:00-11:15
Hot-Yoga Flow1
Instr.: Janni
11:00-12:00
Flow yoga
Instr.: Camilla K
11:00-12:00
Slyngetræning
Instr.: Amalie
13:00-14:00
Cirkeltræning
Instr.: Amalie
14:00-15:00
Styrke/Kredsløb
Instr.: Amalie
09:00-10:00
Re:former NF ba..
Instr.: Amalie STUD
09:00-10:00
Zumba
Instr.: Dianna
10:00-11:00
Flow Yoga 2
Instr.: Annette
10:00-11:00
Re:former NF ba..
Instr.: Amalie STUD
11:00-12:15
Hot-Yoga Slow
Instr.: Sisse
11:15-12:15
Styrke/Kredsløb
Instr.: Siff
11:15-12:30
Yin Yoga
Instr.: Annette
12:30-13:45
Yin Yoga
Instr.: Annette
14:00-15:00
Mave/Balle/Lår
Instr.: Siff
14:00-15:00
Re:former NF Ad..
Instr.: Janni/Nadika
15:00-16:00
Re:former NF ba..
Instr.: Janni/Nadika
16:00-17:15
Hot-Yoga Flow1
Instr.: Sara