Nørrebro Fysioterapi
Hold
Hot-Yoga NF
Re:former NF
Medical Fitness
I dag
21. Sep. 2020 - 27 Sep. 2020
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 39
07:00-08:00
Re:former Basic
Instr.: Simon stud
08:00-09:00
Slyngetræning
Instr.: Fysioterapeutstudere
09:00-10:00
Re:former Basic
Instr.: Jari
10:00-11:00
Damehold
Instr.: Daniel Powell
10:30-11:30
Re:former NF Ba..
Instr.: Frederikke
13:00-14:00
Slow-Yoga
Instr.: Iris
16:00-17:00
Re:former Advan..
Instr.: Lovisa N.
17:00-18:00
Cirkeltræning Ude..
Instr.: Hygiejneansvarlig
17:00-18:00
Re:former Advan..
Instr.: Lovisa N.
17:00-18:15
Yin Yoga
Instr.: Annette
18:00-19:00
Mave/Balle/Lår
Instr.: Simon stud
18:00-19:00
Re:former Intro
Aflyst
18:15-19:30
Yin Yoga
Instr.: Annette
19:00-20:00
Styrke/kredsløb ..
Instr.: Hygiejneansvarlig
20:00-20:55
Mindfull Yoga
Instr.: Iris
20:00-21:00
Re:former Basic
Instr.: Jari
07:00-08:00
Re:former NF Ad..
Instr.: Maren
08:00-09:00
Fitness Pilates
Instr.: Selma
08:00-09:00
Re:former NF Ba..
Instr.: Fysioterapeutstudere
08:30-09:30
Hot-Yoga Flow
Instr.: Sixten Schrøder
09:00-10:00
Re:former Basic
Instr.: Jari
10:00-10:55
Cirkeltræning
Instr.: Pia Brandt
10:00-11:00
Cirkeltræning Ude..
Instr.: Hygiejneansvarlig
16:30-17:30
Re:former NF Ad..
Instr.: Camilla K
17:00-18:00
Hot Mobility - ..
Instr.: Sixten Schrøder
17:00-18:00
Styrke/Kredsløb ..
Instr.: Hygiejneansvarlig
18:00-19:00
Re:former NF ba..
Instr.: Fysioterapeutstudere
18:00-19:00
Zumba
Instr.: Irina
18:30-19:30
Hot-Yoga Flow
Instr.: Vibe
19:00-20:00
Re:former NF Ba..
Instr.: Fysioterapeutstudere
19:00-20:00
Slyngetræning
Instr.: Jonas
19:45-20:45
Hot-Yoga Slow
Instr.: Mikkel S
20:00-21:00
Re:former Basic
Instr.: Fysioterapeutstudere
07:30-08:30
Re:former NF Ad..
Instr.: Lovisa N.
08:00-09:00
Cirkeltræning Ude..
Instr.: Hygiejneansvarlig
08:30-09:30
Re:former NF Ad..
Instr.: Lovisa N.
09:00-10:00
Cirkeltræning
Instr.: Pia Brandt
09:30-10:30
Re:former Basic
Instr.: Jari
13:00-14:00
Hatha Yoga
Instr.: Iris
15:30-16:30
Flow-Yoga
Instr.: Sixten Schrøder
16:00-17:00
Re:former Advan..
Instr.: Maren
17:00-18:00
Cirkeltræning Ude..
Instr.: Hygiejneansvarlig
17:00-18:00
Re:former basic
Instr.: Fysioterapeutstudere
17:30-18:45
Flow-Yoga
Instr.: Camilla K
18:00-19:00
Re:former NF Ad..
Instr.: Amalie STUD
18:00-19:00
Styrke/Kredsløb
Instr.: Emilie C STUD
19:00-20:00
Mave/Balle/Lår
Instr.: Sarah stud
19:00-20:00
Re:former NF Ad..
Instr.: Amalie STUD
19:00-20:00
Yin Yoga
Instr.: Annette
20:00-21:00
Re:former Intro
Instr.: Fysioterapeutstudere
07:00-08:00
Fitness pilates
Instr.: Selma
07:00-08:00
Hot-Yoga Flow1
Aflyst
07:00-08:00
Re:former NF Ba..
Instr.: Frederikke
08:00-09:00
Styrke/Kredsløb ..
Instr.: Emilie B STUD
09:00-10:00
Hot Mobility
Instr.: Cassius Deschamps
09:00-10:00
Re:former Intro
Instr.: Jari
10:00-11:00
Cirkeltræning Ude..
Instr.: Hygiejneansvarlig
15:00-16:00
Fitness Pilates
Aflyst
15:00-16:00
Slow Yoga
Instr.: Iris
17:00-18:00
Hot Mobility - ..
Instr.: Sixten Schrøder
17:00-18:00
Re:former Advan..
Instr.: Cathrine
17:00-18:00
Slyngetræning
Instr.: Amalie
18:00-19:00
Re:former Advan..
Instr.: Cathrine
18:00-19:00
Zumba
Instr.: Irina
18:30-19:30
Hot-Yoga Flow
Instr.: Jessie
19:00-20:00
Cirkeltræning Ude..
Instr.: Hygiejneansvarlig
19:00-20:00
Flow1 Yoga
Instr.: Camilla K
19:00-20:00
Re:former NF ba..
Instr.: Fysioterapeutstudere
20:00-21:00
Hot-Yoga Slow
Instr.: Jessie
20:00-21:00
Re:former Basic
Instr.: Fysioterapeutstudere
07:00-08:00
Re:former NF Ad..
Instr.: Maren
08:00-09:00
Re:former NF Ba..
Instr.: Maren
09:00-10:00
Re:former Basic
Instr.: Jari
10:00-11:00
Damehold
Instr.: Daniel Powell
11:00-12:00
Senior-Yoga men..
Instr.: Iris
14:00-15:00
Cirkeltræning
Instr.: Louise B.
14:30-15:30
Re:former NF Ad..
Instr.: Camilla K
15:00-16:00
Styrke/Kredsløb
Instr.: Nadia STUD
15:30-16:30
Flow-Yoga
Instr.: Sixten Schrøder
15:30-16:30
Re:former NF Ad..
Instr.: Camilla K
17:00-18:00
Re:former Basic
Instr.: Fysioterapeutstudere
18:00-19:00
Styrke/Kredsløb ..
Instr.: Hygiejneansvarlig
09:00-10:00
Cirkeltræning
Instr.: Amalie
09:00-10:00
Flow Yoga
Instr.: Vibe
09:00-10:00
Re:former NF Ad..
Instr.: Cathrine
10:00-11:00
Re:former Advan..
Instr.: Cathrine
10:15-11:15
Slow Yoga
Instr.: Vibe
11:00-12:00
Re:former Advan..
Instr.: Cathrine
11:00-12:00
Slyngetræning
Instr.: Amalie
13:00-14:00
Re:former Basic
Instr.: Fysioterapeutstudere
14:00-15:00
Re:former Basic
Instr.: Fysioterapeutstudere
09:00-10:00
Re:former NF ba..
Instr.: Fysioterapeutstudere
09:00-10:00
Zumba
Instr.: Dianna
10:00-11:00
Re:former NF ba..
Instr.: Fysioterapeutstudere
10:30-11:30
Hot-Yoga Slow
Aflyst
12:00-13:00
Styrke/Kredsløb
Instr.: Amalie STUD
13:00-14:00
Hot-Yoga Slow
Instr.: Sara
13:00-14:00
Mave/Balle/Lår
Instr.: Amalie
13:30-14:30
Re:former NF Ad..
Instr.: Amalie STUD
14:15-15:15
Hot-Yoga Flow1
Instr.: Sara
14:30-15:30
Re:former NF Ad..
Instr.: Amalie STUD