Hold
I dag
13. Maj. 2024 - 19 Maj. 2024
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 20
08:00-09:00
Pilates
Instr.: Anna S
09:00-10:00
Senior Mobility
Instr.: Berith Mav
09:00-10:00
Seniorhold
Instr.: Anna S
10:00-11:00
Latin Mix
Instr.: Jetson
10:00-11:00
Stabilitet/Bala..
Instr.: Berith Mav
11:00-12:00
Seniorhold
Instr.: Anna S
11:15-12:15
Hatha Yoga
Instr.: Marie
12:15-13:45
Gentle Hatha Yo..
Instr.: Marie
16:00-17:00
Hatha Yoga
Instr.: Olga
16:00-17:00
Stabilitet
Instr.: Amanda
17:00-18:00
Step & Styrke
Aflyst
17:00-18:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Olga
18:00-19:00
Bike
Instr.: Jesper
18:00-19:00
Puls & Styrke
Instr.: Christoffer
18:00-19:00
Yin Yoga
Instr.: Berith Mav
19:00-20:00
Zumba
Instr.: Jeanne
06:30-07:30
Puls & Styrke
Instr.: Miriam
08:00-09:00
Stram Op
Instr.: Vladislava
09:00-10:00
Senior Dance
Instr.: Jetson
10:00-11:00
Senior Pilates
Instr.: Svitlana
11:00-12:00
Seniorhold
Instr.: Svitlana
12:00-13:00
Efterfødsel
Instr.: Svitlana
15:00-16:00
Blid Hatha
Instr.: Morten
16:00-17:00
Hatha
Instr.: Morten
16:00-17:00
Pilates
Instr.: Jitka
17:00-17:30
Bike Intro
Aflyst
17:00-18:00
Dance Mix
Instr.: Lena
17:00-18:00
Puls & Styrke
Instr.: Mille
17:30-18:30
Bike
Instr.: Helle Ammitzbøll
18:00-19:00
Stram op
Instr.: Keisha
18:00-19:30
Yolates
Instr.: Anja
06:30-07:30
Morgen Yoga
Instr.: Olga
08:00-09:00
Pilates
Instr.: Miriam
09:00-10:00
Zumba
Instr.: Beatrice Rotaru
10:00-11:00
Senior Mobility
Instr.: Berith Mav
10:00-11:00
Seniorhold
Instr.: Svitlana
11:00-12:30
Soft Flow Yoga
Instr.: Gitte
16:00-17:00
Hatha Yoga
Instr.: Olga
16:00-17:00
Stabilitet
Aflyst
17:00-18:00
Bike
Aflyst
17:00-18:00
MixFit
Instr.: Pernille
17:00-18:00
Step&Styrke
Instr.: Karoline
18:00-19:00
Mix Dance
Instr.: Pernille
18:00-19:00
Power Training
Instr.: Simon B
19:00-20:30
Yin Yoga
Instr.: Julie Andkjær Olsen
06:30-07:30
Puls & Styrke
Instr.: Karoline
09:00-10:00
Groove Dance
Instr.: Mei-Mei
09:00-10:00
Senior Bike
Instr.: Eva
10:00-11:00
Seniorhold
Instr.: Svitlana
10:00-11:00
Stabilitet
Instr.: Miriam
11:00-12:00
Efterfødsel
Instr.: Miriam
12:00-13:00
Yoga med terapi..
Instr.: Berith Mav
15:00-16:00
Blid Hatha
Instr.: Morten
16:00-17:00
Hatha Yoga
Instr.: Morten
16:00-17:00
Pilates
Instr.: Jitka
17:00-18:00
Dance Mix
Instr.: Isabel
17:00-18:00
Puls & Styrke
Instr.: Tobias
17:30-18:30
Bike
Instr.: Helle Ammitzbøll
18:00-19:00
Hatha Yoga
Aflyst
18:00-19:00
Stram op
Instr.: Clara F
19:00-20:00
Mave - Balle - ..
Instr.: Beatrice Rotaru
19:00-20:00
Yin Yoga
Instr.: Lulu
07:00-08:00
Pilates
Instr.: Kimmy
08:00-09:00
Morgen Yoga
Instr.: Berith Mav
09:00-10:00
Senior Mobility
Instr.: Berith Mav
09:30-10:30
Seniorhold
Instr.: Gitte
10:00-11:00
Zumba
Instr.: Beatrice Rotaru
11:00-12:30
Blid Hatha
Instr.: Evi
16:00-17:00
Stram op
Instr.: Instruktør
16:00-17:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Johanne
17:00-18:00
Dance Mix
Instr.: Jetson
09:00-10:00
Bike
Instr.: Jesper
09:00-10:00
Pilates
Instr.: Vladislava
09:00-10:00
Puls & Styrke
Instr.: Karoline
10:00-11:00
Stram op
Instr.: Rasmus A
10:00-11:30
Hatha Yoga
Instr.: Gitte Gry
15:00-16:30
Restorativ Yoga
Instr.: Malene
09:00-10:00
Pilates
Instr.: Jitka
09:00-10:00
Stram op
Aflyst
10:00-11:00
Puls & Styrke
Aflyst
10:00-11:00
Zumba
Instr.: Beatrice Rotaru
11:00-12:30
Soft Vinyasa Yo..
Instr.: Jitka
16:00-18:00
Yoga & Meditati..
Aflyst
http://fysiskform.dk/