Hold
I dag
29. Jun. 2020 - 5 Jul. 2020
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 27
07:00-08:00
Morgenyoga
Instr.: Zerina
08:00-09:00
Stram op
Aflyst
09:00-10:00
Stram op
Aflyst
10:00-11:00
GLA:D-ØV..
Instr.: Rasmus Barfod
11:00-12:00
Senior Power
Instr.: Rasmus Barfod
13:00-14:00
Senior Power
Instr.: Rasmus Barfod
17:00-18:00
Pilates
Instr.: Sacha
17:30-18:30
HIIT - Sal 2
Instr.: Nikolai Sherling
18:00-19:00
Hatha Yoga
Instr.: Louise Hechmann
18:30-19:30
HIIT - Sal 2
Instr.: Nikolai Sherling
19:00-20:00
TRX
Instr.: Simon B Lauridsen
08:30-09:00
Morgendans
Instr.: Camila
09:00-10:00
Pilates
Instr.: Camila
10:00-11:00
Efterfødsel
Instr.: Kristinna
13:00-14:00
Senior Power
Instr.: Kristinna
15:00-16:00
Senior Power
Instr.: Liselotte Frandsen
15:30-16:30
Crossfit Børn & ..
Instr.: Skiftende instruktør
16:00-17:00
Yoga med Terapi..
Instr.: Liselotte Frandsen
16:30-17:30
Crossfit Børn & ..
Aflyst
17:00-18:00
Hatha Yoga
Instr.: Liselotte Frandsen
17:30-18:30
Puls & Styrke -..
Instr.: Simon B Lauridsen
18:00-19:00
Dance Fitness
Instr.: Teresa
18:30-19:30
Puls & Styrke -..
Instr.: Emma Pedersen
19:00-20:30
Hatha Yoga
Instr.: Zerina
07:00-08:00
Morgen Yoga
Instr.: Zerina
08:00-09:00
Stram op
Instr.: Kasper Svendsen
09:00-10:00
Morgen HIIT
Aflyst
09:00-10:30
Hatha Yoga
Instr.: Zerina
13:00-14:00
Senior Power
Instr.: Kristinna
14:00-15:00
GLA:D ØV..
Instr.: Rasmus Barfod
16:00-17:00
Hatha Yoga
Instr.: Sacha
17:00-18:00
Core
Instr.: Alberthe Dam
18:00-19:00
Puls & Styrke -..
Aflyst
18:00-19:00
Stram Op
Instr.: Alberthe Dam
19:00-20:00
TRX
Instr.: Frederik Frost
07:00-08:00
Morgen Pilates
Instr.: Camila
08:00-09:00
Morgen Yoga
Instr.: Camila
09:00-10:00
TRX
Aflyst
10:00-11:00
Stram op
Instr.: Anna
11:00-12:00
Efterfødsel
Instr.: Anna
12:15-13:15
Senior Power
Instr.: Anna
13:30-14:30
Senior Power
Aflyst
16:00-17:00
Crossfit Børn & ..
Instr.: Pernille Sørensen
16:00-17:00
Power Yoga
Instr.: Marie Agerbek
17:00-18:00
Crossfit Børn og..
Aflyst
17:00-18:00
Stram Op
Instr.: Marie Agerbek
18:00-19:00
Dance Fitness
Instr.: Teresa
18:30-19:30
HIIT-Sal 2
Instr.: Mads
19:00-20:30
Yin Yoga
Instr.: Mona Skak
08:00-09:00
Stram op
Instr.: Marie Agerbek
09:00-10:00
Stram op
Instr.: Marie Agerbek
10:00-11:30
Dynamisk Hatha/..
Instr.: Malene Lüders
11:30-13:00
Yin Yoga
Instr.: Malene Lüders
13:00-14:00
Senior Power
Instr.: Rasmus Barfod
15:30-16:30
Hatha Yoga
Instr.: Zerina
16:00-17:00
Puls & Styrke -..
Instr.: Mads
16:30-18:00
Yin & Yoga nidr..
Instr.: Zerina
08:30-10:00
Moderne Dynamis..
Instr.: Liselotte Frandsen
10:00-11:00
Core
Instr.: Marie Sandø-Pedersen
10:00-11:00
Styrke & Teknik
Instr.: Alexander Petersen
11:00-12:00
TRX
Instr.: Emil Sørensen
08:00-09:00
Hatha Yoga
Instr.: Zerina
09:00-10:30
Hatha Yoga
Instr.: Zerina
10:30-11:30
Med. & Mindfuln..
Instr.: Zerina
11:30-12:30
Puls & Styrke
Instr.: Alexander Petersen
17:00-18:30
Mindful Yoga & ..
Instr.: Mona Skak
http://fysiskform.dk/