Hold
I dag
2. Dec. 2019 - 8 Dec. 2019
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 49
07:00-08:00
Morgenyoga
Instr.: Camila
08:00-09:00
Stram op
Instr.: Marie Agerbek
09:00-10:00
Stram op
Instr.: Marie Agerbek
10:00-11:00
GLA:D-ØV..
Instr.: Krestian
13:00-14:00
Senior Power
Instr.: Fys. studerende
14:00-15:00
Fysio Pilates
Aflyst
17:00-18:00
Pilates
Instr.: Pia
17:30-18:30
HIIT - Sal 2
Instr.: Rasmus Barfod
18:00-19:00
Hatha Yoga
Instr.: Pia
18:30-19:30
HIIT - Sal 2
Instr.: Rasmus Barfod
19:00-20:00
TRX
Instr.: Kasper Svenningensen
08:30-09:00
Morgendans
Instr.: Pia
09:00-10:00
Pilates
Instr.: Pia
10:00-11:00
Efterfødsel
Instr.: Fys. studerende
13:00-14:00
Senior Power
Instr.: Fys. studerende
16:00-17:00
Yoga med Terapi..
Instr.: Liselotte Frandsen
16:30-17:30
Crossfit Børn & ..
Instr.: Lukas Feilberg
17:00-18:00
Hatha Yoga
Instr.: Liselotte Frandsen
17:30-18:30
Crossfit Børn & ..
Instr.: Mikkel Krabbe
18:00-19:00
Dance Fitness
Instr.: Teresa
18:30-19:30
Puls & Styrke -..
Instr.: Lukas Feilberg
19:00-20:30
Hatha Yoga
Aflyst
19:30-20:30
Puls & Styrke
Instr.: Karoline W. Thuesen
07:00-08:00
Morgen Yoga
Instr.: Marie Agerbek
08:00-09:00
Stram op
Instr.: Marie Agerbek
09:00-10:30
Hatha Yoga
Instr.: Pia
16:00-17:00
Hatha Yoga
Instr.: Cille
17:00-18:00
Core
Instr.: Annika Panduro
18:00-19:00
Power
Instr.: Emil Sørensen
19:00-20:00
TRX
Instr.: Emil Sørensen
07:00-08:00
Morgen Pilates
Instr.: Camila
08:00-09:00
Morgen Yoga
Instr.: Camila
09:00-10:00
TRX
Instr.: Fys. studerende
10:00-11:00
Stram op
Instr.: Jodie
11:00-12:00
Efterfødsel
Instr.: Jodie
12:15-13:15
Senior Power
Instr.: Jodie
16:00-17:00
Crossfit Børn & ..
Instr.: Nikolai Sherling
17:00-18:00
Crossfit Børn og..
Instr.: Nikolai Sherling
17:00-18:00
Stram Op
Instr.: Marie Sandø-Pedersen
18:00-19:00
Hit Fit Dance
Instr.: Charlotte Frølund
18:30-19:30
HIIT-Sal 2
Instr.: Nikolai Sherling
19:00-20:30
Mindful Yoga & ..
Instr.: Mona Skak
09:00-10:00
Stram op
Instr.: Rasmus Barfod
10:00-11:30
Dynamisk Hatha/..
Instr.: Malene Lüders
11:30-12:30
Yin Yoga
Instr.: Malene Lüders
12:30-13:30
Senior Power
Instr.: Liselotte Frandsen
13:30-14:30
Yoga med Terapi..
Instr.: Liselotte Frandsen
16:00-17:00
Puls & Styrke -..
Instr.: Skiftende instruktør
16:30-17:30
Hatha Yoga
Instr.: Cille
08:30-10:00
Moderne Dynamis..
Instr.: Liselotte Frandsen
10:00-11:00
Core
Instr.: Mikkel Krabbe
11:00-12:00
TRX
Instr.: Kasper Svenningensen
09:00-10:30
Hatha Yoga
Instr.: Cille
10:30-11:30
Med. & Mindfuln..
Instr.: Cille
11:30-12:30
Fitness Boksnin..
Instr.: Skiftende instruktør
13:00-14:00
Ren Styrke - Sa..
Instr.: Skiftende instruktør
17:00-18:30
Mindful Yoga & ..
Instr.: Mona Skak
http://fysiskform.dk/