Fysisk Form Vesterbro
Hold
I dag
26. Feb. 2024 - 3 Mar. 2024
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 09
07:00-08:00
Funktionel Trænin..
Instr.: Caroline Bølling
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Un Ha
10:00-11:00
Efterfødsel*
Instr.: Un Ha
12:00-13:00
Blid Hatha Yoga
Instr.: Svitlana Styeshyna
13:00-14:30
Fysisk Hatha Yo..
Instr.: Svitlana Styeshyna
14:00-15:00
FysioFlow
Instr.: Un Ha
16:00-17:00
Effekt
Instr.: Line Bornemann
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Laurits T. Jensen
17:00-18:00
Spinning
Instr.: Mette Finne
17:00-18:00
Stabilitet
Instr.: Andreas Reersted
18:00-19:00
Core
Instr.: Felicia Als Klein
18:00-19:00
Puls & Styrke
Instr.: Ragnhild Friis
19:00-20:00
Free Flow Dance
Instr.: Mona Skak
19:00-20:00
Mobility
Instr.: Felicia Als Klein
20:00-21:30
Yin Yoga
Instr.: Mona Skak
06:45-07:45
Spinning
Instr.: Simon Thaysen
07:00-08:00
Dance Mix Morni..
Instr.: Jetson Rodriguez
07:00-08:00
Funktionel Trænin..
Instr.: Martin Meulengracht
08:00-09:00
FysioFlow
Instr.: Jose/Caro/Un Ha
09:00-10:00
Pilates
Instr.: Selin Maria Lazari
10:00-11:00
Efterfødsel*
Instr.: Line Bornemann
10:00-11:00
Mindful Yoga
Instr.: Mona Skak
11:00-11:30
Senior Spinning
Instr.: Caroline/Martin
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Un Ha
12:00-12:45
Balancetræning
Instr.: Christian Kock
12:00-13:00
Senior-hold
Instr.: Line Bornemann
14:00-15:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Christian Kock
14:00-15:00
Pilates
Instr.: Line Bornemann
15:00-16:00
Effekt
Instr.: Line Bornemann
16:45-17:45
Spinning
Instr.: Oskar Habeck
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Thomas Vibberstoft
17:00-18:00
Puls & Styrke
Instr.: Ragnhild Friis
17:45-18:45
Spinning
Instr.: Oskar Habeck
18:00-19:00
Step & Styrke
Instr.: Mathilde Holberg
18:00-19:00
Zumba
Instr.: Beatrice Rotaru
19:00-20:00
Boksning
Instr.: Heine Kaarsberg
19:00-20:00
Stabilitet
Instr.: Kasper S. Jørgensen
20:00-21:30
Restorativ Yoga
Instr.: Malene Tøttrup
07:00-08:00
Funktionel Trænin..
Instr.: Maja Jørgensen
08:00-09:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Laurits T. Jensen
10:00-11:00
Effekt
Instr.: Caroline Bølling
10:00-11:00
Efterfødsel*
Instr.: Anna Fabricius Smitt
11:00-12:00
Pilates
Instr.: Selin Maria Lazari
12:00-13:00
Fitness Dance
Instr.: Selin Maria Lazari
13:00-14:00
Pilates
Instr.: Mette Green
14:00-15:00
Senior Power
Instr.: Martin Meulengracht
15:00-16:00
Yoga
Instr.: Svitlana Styeshyna
16:00-17:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Amalie Isaksen
16:45-17:45
Spinning
Instr.: Line Bornemann
17:00-18:00
Dance Mix
Instr.: Jetson Rodriguez
17:00-18:00
Power Training
Instr.: Svitlana Styeshyna
17:45-18:45
Spinning
Instr.: Line Bornemann
18:00-19:00
Cirkeltræning
Instr.: Stine Waldt Pedersen
18:00-19:00
Pilates
Instr.: Miriam Ruhl
19:00-20:00
Stram op
Instr.: Miriam Ruhl
19:00-20:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Stine Lethan
20:00-21:00
Crossfit
Instr.: Ragnhild Friis
20:00-21:30
Yin Yoga/Mindfu..
Instr.: Stine Lethan
07:00-08:00
Cirkeltræning
Instr.: Un Ha
08:00-09:00
Fysioflow
Instr.: Caroline Bølling
09:00-09:45
Efterfødsels Spi..
Instr.: Line Bornemann
09:00-10:00
Energi & Styrke
Instr.: Pernille Uhrbrand
10:00-11:00
Dance Mix
Instr.: Jetson Rodriguez
10:00-11:00
Efterfødsels Pil..
Instr.: Line Bornemann
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Steffen Juul
11:00-12:00
Effekt
Instr.: Ann Christine Kjer
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Line Bornemann
13:00-14:00
Blid Hatha Yoga
Instr.: Mona Skak
13:00-14:00
Diabetes/KOL
Instr.: Maja Jørgensen
14:00-15:00
Hatha Yoga
Instr.: Mona Skak
14:00-15:00
Styrke & Stabil..
Instr.: Line Bornemann
15:00-16:00
Mindful Yoga
Instr.: Mona Skak
16:45-17:45
Spinning
Instr.: Sebastian Egelund
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Martin Meulengracht
17:00-18:00
Effekt
Instr.: Maja Jørgensen
17:45-18:45
Spinning
Instr.: Sebastian Egelund
18:00-19:00
Full Body Train..
Instr.: Christian Sørensen
18:00-19:00
Hatha Yoga
Instr.: Jitka Filipova
19:00-20:00
Mix Dance
Instr.: Pernille Uhrbrand
19:00-20:00
TRX Functional ..
Instr.: Sebastian Egelund
20:00-21:00
Mix Fit
Instr.: Pernille Uhrbrand
20:00-21:00
Pilates
Instr.: Selin Maria Lazari
07:00-08:00
Funktionel Trænin..
Instr.: Laurits T. Jensen
07:30-08:30
Spinning
Instr.: Simon Thaysen
08:00-09:00
Effekt
Instr.: Maja Jørgensen
09:00-10:00
Blid Hatha Yoga
Instr.: Mona Skak
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Anna Fabricius Smitt
10:00-11:00
Hatha Yoga
Instr.: Mona Skak
11:00-11:30
Senior spinning
Instr.: Caroline/Martin
11:00-12:00
Fysio Flow
Instr.: Anna Fabricius Smitt
12:00-13:00
GLA:D øvet
Instr.: Christian Kock
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Svitlana Styeshyna
14:00-15:00
Dance Mix
Instr.: Jetson Rodriguez
16:00-17:00
Full Body Train..
Instr.: Instruktør
16:00-17:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Louise Hechmann
17:00-18:00
Slow Flow Yoga
Instr.: Louise Hechmann
09:00-10:00
Cirkeltræning
Instr.: Miriam Ruhl
09:00-10:00
Spinning-Basis
Instr.: Mette Finne
10:00-11:00
Full Body Train..
Instr.: Nina Bitzer
10:00-11:00
Puls & styrke
Instr.: Instruktør
10:00-11:00
Spinning
Instr.: Mette Finne
11:00-12:00
Stretch & relax
Instr.: Instruktør
12:00-14:00
Yoga
Instr.: Johanne Buchert
14:30-15:30
Free Flow Dance
Instr.: Mona Skak
15:30-17:30
Styrkende Hatha..
Instr.: Mona Skak
09:00-10:00
Stabilitet
Instr.: Kasper S. Jørgensen
10:00-11:00
Pilates
Instr.: Svitlana Styeshyna
10:00-11:00
Puls/Styrke
Instr.: Felicia Als Klein
11:00-12:00
Fitness Dance
Instr.: Svitlana Styeshyna
12:00-13:00
Pilates
Instr.: Svitlana Styeshyna
13:00-14:00
Boksning
Instr.: Heine Kaarsberg
14:00-15:00
Dance Escape
Instr.: Hilda Hickling
15:00-16:00
Yin Yoga
Instr.: Malene Tøttrup
16:30-18:00
Vinyasa Power F..
Instr.: Erik Sander Bojsen