Fysisk Form Vesterbro
Hold
I dag
29. Jun. 2020 - 5 Jul. 2020
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 27
06:30-07:30
Spinning
Instr.: Kristine Nielsen
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Julie Christensen
10:00-11:00
Efterfødsel*
Instr.: Maja Jørgensen
11:00-12:00
Efterfødsel*
Instr.: Julie Christensen
12:00-13:00
Yoga
Instr.: Morten Kok
13:00-14:00
Mindfull yoga
Instr.: Christin Illeborg
14:00-15:00
Mindful Meditat..
Instr.: Christin Illeborg
16:00-17:00
Træning for gravi..
Instr.: Julie Christensen
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Laurits T. Jensen
17:00-18:00
Stabilitet
Instr.: Julie Hoel
17:15-18:15
Spinning &Oslas..
Aflyst
18:00-19:00
Puls & Styrke
Instr.: Martin Meulengracht
19:00-20:00
Mix Fit
Instr.: Pernille Uhrbrand
19:00-20:00
Yoga
Instr.: Mona Skak
20:00-21:00
Mix Dance
Instr.: Pernille Uhrbrand
07:00-08:00
Stabilitet
Aflyst
08:00-09:00
Fysioflow
Aflyst
09:00-10:00
Effekt*
Instr.: Thea E Ørskov
10:00-11:00
Efterfødsel*
Aflyst
10:00-11:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Bina Vainer
11:00-11:30
Senior Spinning
Instr.: Maja Jørgensen
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Julie Christensen
12:00-13:00
Senior-hold
Instr.: Thomas Vibberstoft
14:00-15:00
GLAiD - Ø..
Aflyst
15:00-16:00
FysioPilates
Aflyst
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Thomas Vibberstoft
17:00-18:00
Puls & Styrke
Instr.: Martin Meulengracht
17:15-18:15
Spinning
Instr.: Kenneth Blunch
18:00-19:00
Boksning
Instr.: Thomas Vibberstoft
18:00-19:00
Step & Styrke
Instr.: Martin Meulengracht
18:15-19:15
Spinning
Instr.: Kenneth Blunch
19:00-20:00
Pilates
Aflyst
20:00-21:00
Yin Yoga
Instr.: Mona Skak
07:00-08:00
Funktionel Trænin..
Instr.: Kristine Nielsen
08:00-09:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Julie Toft
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Maja Jørgensen
10:00-11:00
Effekt*
Instr.: Thea E Ørskov
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Julie Toft
11:00-12:00
Crossfit Moms*
Instr.: Maja Jørgensen
14:00-15:00
Senior Power
Instr.: Helene Barnholdt
15:00-16:00
Yoga
Instr.: Morten Kok
17:00-18:00
Pilates
Instr.: Anna Fabricius Smitt
17:00-18:00
Powertraining
Instr.: Line Bornemann
17:15-18:15
Spinning Basis
Instr.: Merete Hvilsby
18:00-19:00
Stabilitet
Instr.: Martin Meulengracht
18:00-19:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Mona Skak
19:00-20:00
Stram op
Instr.: Martin Meulengracht
19:00-20:00
Zumba
Instr.: Veronica Taira
20:00-21:30
Mindful Yoga & ..
Instr.: Mona Skak
06:45-07:30
Stabilitet
Instr.: Julie Christensen
07:00-08:00
Morgen Yoga
Instr.: Trine Mai Lavina
08:00-09:00
Fysioflow
Instr.: Julie Toft
09:00-10:00
Energi & Styrke
Instr.: Pernille Uhrbrand
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Thea E Ørskov
10:00-11:00
Yoga
Instr.: Trine Mai Lavina
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Steffen Juul
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Hanne Lind-Hansen
13:00-14:00
Diabetes/KOL
Instr.: Maja Jørgensen
13:00-14:00
Stærke knogler
Instr.: Camilla H. Hansen
14:00-15:00
Yoga
Instr.: Trine Mai Lavina
15:00-16:00
Mindful Yoga
Instr.: Trine Mai Lavina
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Thomas Vibberstoft
17:00-18:00
Effekt
Instr.: Maja Jørgensen
17:15-18:15
Spinning
Aflyst
18:00-18:30
Booty Building
Instr.: Line Bornemann
18:00-19:00
Boksning
Instr.: Thomas Vibberstoft
18:30-19:00
Ab Attack
Instr.: Line Bornemann
19:00-20:00
TRX Functional ..
Instr.: Line Bornemann
19:00-20:00
Zumba
Instr.: Veronica Taira
20:10-21:10
Yoga
Instr.: Luna L
07:00-08:00
Funktionel Trænin..
Instr.: Kristine Nielsen
09:00-10:00
Blid Hatha Yoga
Instr.: Morten Kok
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Maja Jørgensen
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Kristine Nielsen
10:00-11:00
Hatha Yoga
Instr.: Morten Kok
11:00-11:30
Senior spinning
Instr.: Maja Jørgensen
12:00-13:00
GLA:D øvet
Instr.: Christian Kock
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Thomas Vibberstoft
15:00-16:00
Pilates
Instr.: Katrine Lønnegaard
16:00-17:00
Full Body Train..
Instr.: Frederikke Lind
16:00-17:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Tina Lund
17:00-18:00
Yoga
Instr.: Louise Hechmann
09:00-10:00
Spinning-Basis
Instr.: Kristine Nielsen
10:00-11:00
Spinning
Instr.: Kristine Nielsen
11:00-11:30
Spinning Intro
Instr.: Kristine Nielsen
12:00-14:00
YOGA
Instr.: Louise Hechmann
13:00-14:00
Puls & styrke
Instr.: Nikolaj Ørnstedt
14:00-15:00
Stretch & relax
Instr.: Frederikke Lind
09:00-09:30
Booty Building
Instr.: Line Bornemann
09:00-10:00
Spinning
Aflyst
09:30-10:00
Ab Attack
Instr.: Line Bornemann
10:00-11:00
Powertraining
Instr.: Line Bornemann
12:00-12:30
HIT Cardio
Instr.: Line Bornemann
12:00-13:00
Stabilitet
Instr.: Frederikke Lind
12:30-13:00
Bodytoning
Instr.: Line Bornemann
13:00-14:00
Puls/Styrke
Instr.: Nikolaj Ørnstedt
16:00-18:00
Yoga & meditati..
Instr.: Bina Vainer