Fysisk Form Vesterbro
Hold
I dag
28. Nov. 2022 - 4 Dec. 2022
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 48
07:00-08:00
Funktionel Trænin..
Instr.: Caroline Bølling
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Julie Christensen
10:00-11:00
Efterfødsel*
Instr.: Josephine Hansen
12:00-13:00
Blid Hatha
Instr.: Morten Kok
13:00-14:30
Fysisk Hatha
Instr.: Morten Kok
14:00-15:00
FysioFlow
Instr.: Josephine Hansen
16:00-17:00
Effekt
Instr.: Josephine Hansen
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Laurits T. Jensen
17:00-18:00
Spinning
Instr.: Sebastian Egelund
17:00-18:00
Stabilitet
Instr.: Nanna Johansen
18:00-19:00
Puls & Styrke
Instr.: Olivia Fregerslev
18:00-19:00
Spinning
Instr.: Sebastian Egelund
19:00-20:00
Groove
Instr.: Lasse Malzer
20:00-21:00
Restorativ Yoga
Instr.: Lasse Malzer
08:00-09:00
FysioFlow
Instr.: Julie Christensen
09:00-10:00
Pilates
Instr.: Selin Maria Lazari
10:00-11:00
Efterfødsel*
Instr.: Josephine Hansen
10:00-11:00
Mindful Yoga
Instr.: Mona Skak
11:00-11:30
Senior Spinning
Instr.: Caroline/Martin
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Julie Christensen
12:00-13:00
Senior-hold
Instr.: Josephine Hansen
13:00-14:00
Qi Gong
Instr.: Lene Fibieger
14:00-15:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Christian Kock
14:00-15:00
Multi Dance
Instr.: Lene Fibieger
15:00-16:00
Effekt
Instr.: Ann Christine Kjer
16:45-17:45
Spinning
Instr.: Mette Finne
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Ragnhild Friis
17:00-18:00
Puls & Styrke
Instr.: Mie Green Jørgensen
17:45-18:45
Spinning
Instr.: Mette Finne
18:00-19:00
Ecstatic Dance
Instr.: Mette Kopp
18:00-19:00
Step & Styrke
Instr.: Mie Green Jørgensen
19:00-20:00
Boksning
Instr.: Lasse dahl Jensen
19:00-20:00
Stabilitet
Instr.: Mie Green Jørgensen
20:00-21:30
Yin Yoga
Instr.: Mona Skak
07:00-08:00
Funktionel Trænin..
Instr.: Maja Jørgensen
08:00-09:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Kristine Nielsen
10:00-11:00
Effekt
Instr.: Caroline Bølling
10:00-11:00
Efterfødsel *
Aflyst
11:00-12:00
Pilates
Instr.: Zane Zaruma
12:00-13:00
Hatha yoga
Instr.: Svitlana
13:00-14:00
Groove Dance
Instr.: Jetson Rodriguez
14:00-15:00
Senior Power
Instr.: Martin Meulengracht
15:00-16:00
Yoga
Instr.: Morten Kok
16:00-17:00
Vinyasa flow
Instr.: Mette Kopp
17:00-18:00
Pilates
Instr.: Mette Kopp
17:00-18:00
Powertraining
Instr.: Line Bornemann
18:00-19:00
Cirkeltræning
Instr.: Un Ha
18:00-19:00
Latin Mix
Instr.: Juan Armand Cureaux
19:00-20:00
Dynamisk Yoga
Instr.: Mona Skak
19:00-20:00
Stram op
Instr.: Ragnhild Friis
20:00-21:30
Mindful Yoga & ..
Instr.: Mona Skak
08:00-09:00
Fysioflow
Instr.: Caroline Bølling
09:00-10:00
Energi & Styrke
Instr.: Pernille Uhrbrand
10:00-11:00
Crossfit Moms*
Instr.: Maja Jørgensen
10:00-11:00
Fitness Dance
Instr.: Selin Maria Lazari
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Steffen Juul
11:00-12:00
Effekt
Instr.: Ann Christine Kjer
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Hanne Lind-Hansen
13:00-14:00
Diabetes/KOL
Instr.: Maja Jørgensen
13:00-14:00
Hatha
Instr.: Morten Kok
14:00-15:00
Core & Bækkenbund..
Instr.: Ann Christine Kjer
14:00-15:00
Yoga
Instr.: Mona Skak
15:00-16:00
Mindful Yoga
Instr.: Mona Skak
16:45-17:45
Spinning
Instr.: Sebastian Egelund
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Martin Meulengracht
17:00-18:00
Effekt
Instr.: Maja Jørgensen
17:45-18:15
Spinning Edge
Instr.: Sebastian Egelund
18:00-19:00
Boksning
Instr.: Lasse dahl Jensen
18:00-19:00
Full Body Train..
Instr.: Christian Sørensen
19:00-20:00
Mix Dance
Instr.: Pernille Uhrbrand
19:00-20:00
TRX Functional ..
Instr.: Instruktør
20:00-21:00
Pilates
Instr.: Selin Maria Lazari
07:00-08:00
Funktionel Trænin..
Instr.: Laurits T. Jensen
08:00-09:00
Effekt
Instr.: Maja Jørgensen
09:00-10:00
Blid Hatha Yoga
Instr.: Morten Kok
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Kristine Nielsen
10:00-11:00
Hatha Yoga
Instr.: Morten Kok
11:00-11:30
Senior spinning
Instr.: Caroline/Martin
12:00-13:00
GLA:D øvet
Instr.: Christian Kock
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Line Bornemann
14:00-15:00
Dance Mix
Instr.: Jetson Rodriguez
16:00-17:00
Full Body Train..
Instr.: Instruktør
16:00-17:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Louise Hechmann
17:00-18:00
Slow Flow Yoga
Instr.: Louise Hechmann
09:00-10:00
Spinning-Basis
Instr.: Mona Lindgaard
10:00-11:00
Puls & styrke
Instr.: Marie Kokfelt
10:00-11:00
Spinning
Instr.: Mona Lindgaard
11:00-12:00
Stretch & relax
Instr.: Ragnhild Friis
12:00-14:00
Yoga
Instr.: Louise Hechmann
09:00-10:00
Stabilitet
Instr.: Instruktør
10:00-11:00
Puls/Styrke
Instr.: Instruktør
11:00-12:00
Fitness Dance
Instr.: Mette Kopp
12:00-13:00
Pilates
Instr.: Mette Kopp
16:30-18:00
Vinyasa Power F..
Instr.: Erik Sander Bojsen