Fysisk Form Vesterbro
Hold
I dag
22. Okt. 2018 - 28 Okt. 2018
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 43
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Henriette Worsøe
10:00-11:00
Efterfødsel
Instr.: Julie Toft
12:00-13:00
Yoga
Instr.: Bina Vainer
13:00-14:00
Mindfull yoga
Instr.: Christin Illeborg
14:00-15:00
Diabetes/KOL tr..
Instr.: Lene Haslestad
16:00-17:00
Træning for gravi..
Instr.: Thea E Ørskov
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Laurits T. Jensen
17:00-18:00
Stabilitet
Instr.: Julie Christensen
17:15-18:15
Spinning
Instr.: Camilla H.N. Scheel
18:00-19:00
Puls & Styrke
Instr.: Julie Toft
19:00-20:00
Yoga
Instr.: Louise Hechmann
07:00-08:00
Stabilitet
Instr.: Lene Haslestad
09:00-10:00
Effekt*
Instr.: Julie Christensen
10:00-11:00
Efterfødsel*
Instr.: Lene Haslestad
10:00-11:00
Vinyasa Yoga
Aflyst
11:00-11:30
Senior Spinning
Instr.: Lene Haslestad
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Steffen Juul
12:00-13:00
Senior-hold
Instr.: Line Bornemann
14:00-15:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Christian Kock
15:00-16:00
FysioPilates
Instr.: Thea E Ørskov
17:00-18:00
Børne Crossfit 8..
Instr.: Michael Hauge Nielse
17:00-18:00
Puls/Styrke
Instr.: Line Bornemann
17:15-18:15
Spinning
Instr.: Kristine Nielsen
18:00-19:00
Boksning
Instr.: Line Bornemann
18:00-19:00
Junior Crossfit..
Instr.: Felix Fønnest
19:00-20:00
Mix-Fit
Instr.: Pernille Uhrbrand
20:00-21:00
Pilates
Instr.: Mette Blæsbjerg
08:00-09:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Julie Toft
09:00-10:00
Yolates
Instr.: Keren Gelfer
10:00-11:00
Effekt*
Instr.: Thea E Ørskov
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Julie Toft
14:00-15:00
Senior Power
Instr.: Line Bornemann
15:00-16:00
Yoga
Instr.: Mette Kopp
17:00-18:00
Pilates
Instr.: Anna Fabricius Smitt
17:00-18:00
Powertraining
Instr.: Line Bornemann
17:15-18:15
Spinning Basis
Instr.: Merete Hvilsby
18:00-19:00
Stabilitet
Instr.: Julie Christensen
19:00-20:00
Stram op
Instr.: Mikela Lindschouw
07:00-08:00
Flow Yoga
Instr.: Mona Skak
09:00-10:00
Energi & Styrke
Instr.: Pernille Uhrbrand
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Thea E Ørskov
10:00-11:00
Yoga
Instr.: Liselotte S.Frandsen
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Steffen Juul
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Thea E Ørskov
13:00-14:00
Diabetes/KOL tr..
Instr.: Lene Haslestad
14:00-15:00
Yoga
Instr.: Mona Skak
15:00-16:00
Mindful Yoga
Instr.: Mona Skak
16:00-17:00
Fysiopilates
Instr.: Thea E Ørskov
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Thomas Vibberstoft
17:00-18:00
Effekt
Instr.: Thea E Ørskov
17:15-18:15
Spinning
Instr.: Dean Bech Thomsen
18:00-18:30
Booty Building
Instr.: Line Bornemann
18:00-19:00
Boksning
Instr.: Tobias G. Jensen
18:30-19:00
Ab Attack
Instr.: Line Bornemann
19:00-20:00
Dance Fit
Instr.: Mette Kopp
20:10-21:10
Yoga
Instr.: Mette Kopp
09:00-10:00
Mindful Yoga Fl..
Instr.: Christin Illeborg
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Henriette Worsøe
10:00-11:00
Mindful Meditat..
Instr.: Christin Illeborg
11:00-11:30
Senior spinning
Instr.: Line Bornemann
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Thea E Ørskov
12:30-13:30
GLA:D Øv..
Instr.: Christian Kock
16:00-17:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Nanna Lyngman
17:00-18:00
Puls & Styrke
Instr.: Instruktør
09:00-10:00
Spinning-Basis
Instr.: Camilla H.N. Scheel
10:00-11:00
Puls & styrke
Instr.: Instruktør
10:00-11:00
Spinning Intro
Aflyst
11:00-12:00
Stretch & relax
Instr.: Instruktør
09:00-09:30
Booty Building
Instr.: Mikela Lindschouw
09:00-10:00
Stabilitet
Instr.: Instruktør
09:30-10:00
Ab Attack
Instr.: Mikela Lindschouw
10:00-11:00
Powertraining
Instr.: Mikela Lindschouw
10:00-11:00
Puls/Styrke
Instr.: Instruktør
11:00-12:00
Børne & Junior C..
Instr.: Instruktør
11:00-12:00
Pilates
Instr.: Mette Blæsbjerg
12:30-13:30
Yoga med terapi..
Instr.: Liselotte S.Frandsen
17:15-18:30
Yoga
Instr.: Mette Kopp