Fysisk Form Vesterbro
Hold
I dag
19. Feb. 2018 - 25 Feb. 2018
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 08
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Julie Toft
10:00-11:00
Efterfødsel
Instr.: Lene Haslestad
12:00-13:00
Yoga
Instr.: Mona Tallgren
13:00-14:00
Mindfull yoga
Instr.: Christin Illeborg
14:00-15:00
Diabetes/KOL tr..
Instr.: Lene Haslestad
16:00-17:00
Træning for gravi..
Instr.: Thea E Ørskov
16:30-17:30
Crossfit
Instr.: Line Bornemann
17:00-18:00
Stabilitet
Instr.: Lene Haslestad
17:15-18:15
Spinning
Instr.: Mia Haarbye
18:00-19:00
Puls & Styrke
Instr.: Lene Haslestad
19:00-20:00
Yoga
Instr.: Mona Tallgren
09:00-10:00
Effekt*
Instr.: Lene Haslestad
10:00-11:00
Efterfødsel*
Instr.: Lene Haslestad
10:00-11:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Mette Kopp
11:00-11:30
Senior Spinning
Instr.: Line Bornemann
12:00-13:00
Senior-hold
Instr.: Merete Jess
14:00-15:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Per Søborg-Madsen
15:00-16:00
FysioPilates
Instr.: Thea E Ørskov
17:00-18:00
Børne cross-fit
Instr.: Line Hougaard
17:00-18:00
Puls/Styrke
Instr.: Per Søborg-Madsen
17:15-18:15
Spinning
Instr.: Kristine Nielsen
18:00-19:00
Boksning
Instr.: Per Søborg-Madsen
18:00-19:00
Børne cross-fit
Instr.: Line Hougaard
19:00-20:00
Mix-Fit
Instr.: Pernille Uhrbrand
20:00-21:00
Pilates
Instr.: Mette Blæsbjerg
08:00-09:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Julie Toft
09:00-10:00
Yolates
Instr.: Trine Nissen
10:00-11:00
Effekt*
Instr.: Thea E Ørskov
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Julie Toft
14:00-15:00
Senior Power
Instr.: Line Bornemann
15:00-16:00
Yoga
Instr.: Tina Lund
16:30-17:30
Powertraining
Instr.: Line Bornemann
17:00-18:00
Pilates
Instr.: Anna Fabricius Smitt
17:15-18:15
Spinning Basis
Instr.: Merete Hvilsby
18:00-19:00
Stabilitet
Instr.: Julie Christensen
19:00-20:00
SOMA Move
Instr.: Line Bornemann
07:00-08:00
Flow Yoga
Instr.: Trine Nissen
09:00-10:00
Energi & Styrke
Instr.: Pernille Uhrbrand
09:30-10:30
Efterfødsel *
Instr.: Thea E Ørskov
10:00-11:00
Yoga
Instr.: Tina Lund
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Steffen Juul
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Line Bornemann
13:00-14:00
Diabetes/KOL tr..
Instr.: Lene Haslestad
13:15-13:45
Senior spinning
Instr.: Line Bornemann
14:00-15:00
Yoga
Instr.: Mona Tallgren
15:00-16:00
Mindful Yoga
Instr.: Mona Tallgren
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Tim R. Petersen
17:00-18:00
Effekt
Instr.: Thea E Ørskov
17:15-18:15
Spinning
Instr.: Line Bornemann
18:00-19:00
Boksning
Instr.: Per Søborg-Madsen
18:00-19:00
Børne cross-fit
Instr.: Kristine Nielsen
19:00-20:00
TRX-Intro
Instr.: Tobias G. Jensen
19:30-20:30
Dance Fit
Instr.: Mette Kopp
09:00-10:00
Mindful Yoga Fl..
Instr.: Christin Illeborg
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Henriette Worsøe
10:00-11:00
Mindful Meditat..
Instr.: Christin Illeborg
11:00-11:30
Senior spinning
Instr.: Line Bornemann
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Line Bornemann
12:30-13:30
GLA:D Øv..
Instr.: Christian Kock
16:00-17:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Tina Lund
09:00-10:00
Spinning-Basis
Instr.: Line Bornemann
10:00-11:00
Puls & styrke
Instr.: Instruktør
10:00-11:00
Spinning Intro
Aflyst
11:00-12:00
Stretch & relax
Instr.: Instruktør
12:00-14:00
YOGA
Aflyst
09:00-10:00
Stabilitet
Instr.: Instruktør
10:00-11:00
Puls/Styrke
Instr.: Instruktør
11:00-12:00
Børne & Junior C..
Instr.: Instruktør
11:00-12:00
Pilates
Instr.: Mette Blæsbjerg
12:30-13:30
Yoga med terapi..
Aflyst
13:30-14:30
Yoga med terapi..
Aflyst
17:15-18:30
Yoga
Instr.: Trine Nissen