Fysisk Form Vesterbro
Hold
I dag
18. Mar. 2019 - 24 Mar. 2019
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 12
06:30-07:30
Spinning
Instr.: Kristine Nielsen
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Julie Christensen
10:00-11:00
Efterfødsel
Instr.: Kristine Nielsen
11:00-12:00
Efterfødsel*
Instr.: Julie Christensen
12:00-13:00
Yoga
Instr.: Mette Kopp
13:00-14:00
Mindfull yoga
Instr.: Christin Illeborg
14:00-15:00
Diabetes/KOL tr..
Instr.: Lene Haslestad
16:00-17:00
Træning for gravi..
Instr.: Julie Christensen
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Laurits T. Jensen
17:00-18:00
Stabilitet
Instr.: Julie Hoel
17:15-18:15
Spinning &Oslas..
Instr.: Camilla H.N. Scheel
18:00-19:00
Puls & Styrke
Instr.: Tobias Jørgensen
18:15-19:15
Spinning Basis
Instr.: Camilla H.N. Scheel
19:00-20:00
Yoga
Instr.: Louise Hechmann
07:00-08:00
Stabilitet
Instr.: Lene Haslestad
09:00-10:00
Effekt*
Instr.: Camilla H. Hansen
10:00-11:00
Efterfødsel*
Instr.: Lene Haslestad
10:00-11:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Mette Kopp
11:00-11:30
Senior Spinning
Instr.: Lene Haslestad
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Steffen Juul
12:00-13:00
Senior-hold
Instr.: Line Bornemann
14:00-15:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Christian Kock
15:00-16:00
FysioPilates
Instr.: Thea E Ørskov
17:00-18:00
Børne Crossfit 8..
Instr.: Michael Hauge Nielse
17:00-18:00
Puls & Styrke
Instr.: Line Bornemann
17:15-18:15
Spinning
Instr.: Kenneth Blunch
18:00-19:00
Boksning
Instr.: Anna Mars
18:00-19:00
Junior Crossfit..
Instr.: Felix Fønnest
19:00-20:00
Dance Fitness
Instr.: Rikke Ohrt
19:00-20:00
Mix-Fit
Instr.: Pernille Uhrbrand
20:00-21:00
Pilates
Instr.: Katrine Lønnegaard
08:00-09:00
GLAiD - Ø..
Instr.: Julie Toft
09:00-10:00
Yolates
Instr.: Trine Mai Lavina
10:00-11:00
Effekt*
Instr.: Thea E Ørskov
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Julie Toft
12:00-13:00
Fitness Fusion ..
Instr.: Louise Hechmann
13:00-14:00
Yoga
Instr.: Louise Hechmann
14:00-15:00
Senior Power
Instr.: Line Bornemann
15:00-16:00
Yoga
Instr.: Tina Lund
17:00-18:00
Pilates
Aflyst
17:00-18:00
Powertraining
Instr.: Line Bornemann
17:15-18:15
Spinning Basis
Instr.: Merete Hvilsby
18:00-19:00
Stabilitet
Instr.: Eva Siig Pallesen
19:00-20:00
Stram op
Instr.: Mikela Lindschouw
06:45-07:30
Stabilitet
Instr.: Lene Haslestad
07:00-08:00
Flow Yoga
Instr.: Sofie Anne Andersen
09:00-10:00
Energi & Styrke
Instr.: Pernille Uhrbrand
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Thea E Ørskov
10:00-11:00
Yoga
Instr.: Tina Lund
11:00-12:00
Cirkeltræning
Instr.: Steffen Juul
11:00-12:00
Mobility
Instr.: Line Bornemann
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Hanne Lind-Hansen
13:00-14:00
Diabetes/KOL tr..
Instr.: Lene Haslestad
14:00-15:00
Yoga
Instr.: Mona Skak
15:00-16:00
Mindful Yoga
Instr.: Mona Skak
16:00-17:00
Fysiopilates
Instr.: Thea E Ørskov
17:00-18:00
Crossfit
Instr.: Thomas Vibberstoft
17:00-18:00
Effekt
Instr.: Thea E Ørskov
17:15-18:15
Spinning &Oslas..
Instr.: Kristine Nielsen
18:00-18:30
Booty Building
Instr.: Line Bornemann
18:00-19:00
Boksning
Instr.: Helene Barnholdt
18:15-19:15
Spinning Basis
Instr.: Kristine Nielsen
18:30-19:00
Ab Attack
Instr.: Line Bornemann
19:00-20:00
Dance Fit
Instr.: Mette Kopp
20:10-21:10
Yoga
Instr.: Mette Kopp
09:00-10:00
Effekt
Instr.: Julie Christensen
09:00-10:00
Mindful Yoga Fl..
Instr.: Christin Illeborg
10:00-11:00
Efterfødsel *
Instr.: Julie Christensen
10:00-11:00
Mindful Meditat..
Instr.: Christin Illeborg
11:00-11:30
Senior spinning
Instr.: Line Bornemann
12:00-13:00
Senior hold
Instr.: Julie Christensen
12:30-13:30
GLA:D Øv..
Instr.: Christian Kock
15:00-16:00
Pilates
Instr.: Katrine Lønnegaard
16:00-17:00
Vinyasa Yoga
Instr.: Tina Lund
17:00-18:00
Yoga
Instr.: Louise Hechmann
09:00-10:00
Spinning-Basis
Instr.: Camilla H.N. Scheel
10:00-11:00
Puls & styrke
Instr.: Instruktør
10:00-11:00
Spinning
Instr.: Camilla H.N. Scheel
11:00-12:00
Stretch & relax
Instr.: Instruktør
12:00-13:00
Mix Dance
Instr.: Pernille Uhrbrand
09:00-09:30
Booty Building
Instr.: Line Bornemann
09:00-10:00
Spinning
Aflyst
09:00-10:00
Stabilitet
Instr.: Instruktør
09:30-10:00
Ab Attack
Instr.: Line Bornemann
10:00-11:00
Powertraining
Instr.: Line Bornemann
10:00-11:00
Puls/Styrke
Instr.: Instruktør
11:00-12:00
Børne & Junior C..
Instr.: Instruktør
11:00-12:00
Pilates
Instr.: Katrine Lønnegaard
12:00-12:30
HIT Cardio
Instr.: Line Bornemann
12:30-13:00
Bodytoning
Instr.: Line Bornemann
15:00-16:00
Yoga
Instr.: Mette Kopp
16:00-17:00
Dance Fit
Instr.: Mette Kopp
17:15-18:30
Blid yoga & med..
Instr.: Trine Mai Lavina