I dag
11. Dec. 2017 - 17 Dec. 2017
Aktivitetsfilter
Holdplan
Dag
Uge
Liste
Kalender
Uge: 50
11:00-12:00
Stram Op
Instr.: Hanne Klinke Jørgens
16:00-17:00
Crossfit - WOD
Instr.: Glen
16:00-17:00
Suspension TRX
Instr.: Anders
17:00-18:00
Body Bike
Instr.: Lonny
17:00-18:00
Boxercise
Instr.: Jesper D Jensen
17:00-18:00
Crossfit - WOD
Instr.: Niklas
18:00-19:00
Body Bike
Instr.: Lonny
18:00-19:00
Boxercise
Instr.: Jesper D Jensen
18:00-19:00
Crossfit - WOD
Instr.: Niklas
19:00-20:00
BIKE Slagelse M..
Instr.: Lonny
19:00-20:00
Crossdance
Instr.: Anita Lielholm
19:00-20:00
Crossfit - WOD
Instr.: Glen
20:00-21:00
Begynder Zumba ..
Instr.: Anita Lielholm
20:00-21:00
Crossfit - WOD
Instr.: Glen
06:30-07:30
Crossfit - WOD
Instr.: Glen
16:00-17:00
Crossfit - WOD
Instr.: Niklas
16:00-17:00
Factory Kids st..
Instr.: Anders
17:00-18:00
Crossfit - WOD
Instr.: Niklas
17:00-18:00
Funktionel Træn..
Instr.: Anders
17:30-19:00
Body Bike
Instr.: Lonny
18:00-19:00
Crossfit - WOD
Instr.: Glen
18:00-19:00
Stram op / Core..
Instr.: Hanne Klinke Jørgens
19:00-20:00
Crossfit - BEGY..
Instr.: Glen
19:00-20:00
Yoga Stræk
Instr.: Hanne Klinke Jørgens
20:00-21:00
Crossfit - WOD
Instr.: Glen
20:00-21:00
Kost og Krop
Instr.: Ida Malchau
12:15-13:15
Efterfødselshol..
Instr.: Charlotte Højberg
16:00-17:00
Crossfit - WOD
Instr.: Glen
17:00-18:00
Bike Rynkeby
Instr.: Susanne Forza
17:00-18:00
Crossfit - WOD
Instr.: Glen
17:00-18:00
Suspension TRX
Instr.: Anders Teglers
18:00-19:00
Bike Rynkeby
Instr.: Susanne Forza
18:00-19:00
Crossfit - WOD
Instr.: Glen
18:00-19:00
Factory Kids Cr..
Instr.: Jesper D Jensen
19:00-20:00
Crossfit - WOD
Instr.: Niklas
19:00-20:00
Strong
Instr.: Anita Lielholm
19:15-20:15
lukket hold Bik..
Instr.: Virtuel trainer
20:00-21:00
Crossdance
Instr.: Anita Lielholm
20:00-21:00
Crossfit - WOD
Instr.: Niklas
06:30-07:30
Body Bike
Aflyst
06:30-07:30
Crossfit - WOD
Instr.: Glen
16:00-17:00
Crossfit - TEAM..
Instr.: Niklas
17:00-18:00
Boxercise
Instr.: Jesper D Jensen
17:00-18:00
Crossfit - COMP
Instr.: Glen
18:00-19:00
Body Bike
Instr.: Lonny
18:00-19:00
Crossfit - COMP
Instr.: Glen
18:00-19:00
Zumba
Instr.: Anita Lielholm
19:00-20:00
Crossfit - BEGY..
Instr.: Glen
19:00-20:00
Strong H.I.I.T.
Instr.: Anita Lielholm
20:00-21:00
Crossfit - TEAM..
Instr.: Anders Teglers
06:30-07:30
body bike
Instr.: Lonny
11:15-12:15
Stram Op
Instr.: Hanne Klinke Jørgens
15:00-16:00
Crossfit - WOD
Instr.: Anders Teglers
16:00-17:00
Core Funktionel
Instr.: Hanne Klinke Jørgens
16:00-17:00
Crossfit - WOD
Instr.: Anders Teglers
17:00-18:00
Crossfit - WOD
Instr.: Anders Teglers
08:00-09:00
Body Bike
Instr.: Lonny
09:00-10:00
Body Bike
Instr.: Lonny
10:00-11:00
Crossfit - WOD
Instr.: Niklas
10:00-11:00
Stram op
Instr.: Hanne Klinke Jørgens
10:15-11:15
Lukket hold
Instr.: Lonny
11:00-12:00
Crossfit - OG
Instr.: Glen
11:00-12:15
Yoga Stræk
Instr.: Hanne Klinke Jørgens
12:00-13:00
Crossfit - WOD
Instr.: Glen
13:00-14:00
Crossfit -INTRO
Instr.: Glen
14:00-15:00
Factory Kids Cr..
Instr.: Skiftende
09:00-10:00
Bike Rynkeby
Instr.: Susanne Forza
09:00-10:00
Crossfit - WOD
Instr.: Niklas
09:00-10:00
Power n`Fit
Instr.: Robin
10:00-11:00
Bike Rynkeby
Instr.: Susanne Forza
10:00-11:00
Crossfit - WOD
Instr.: Niklas
10:00-11:00
Strong - H.I.I...
Instr.: Anita Lielholm
11:00-12:00
Zumba
Instr.: Anita Lielholm
11:00-13:00
Crossfit - Kval..
Instr.: Skiftende
http://fabrikkensundhed.dk/